Procvičování práce psů – Grand a žluté autobusy

Vydáno: 7.6.2017 • Autor:

Hezký den všem,

ještě než upadnete do letní prázdninové letargie, je tady poslední možnost potrénovat spolupráci s vaším vodicím psem :-). Možná, že se mnozí z vás chystáte vyjet na cesty. Procvičovat proto budeme nástup a výstup ve žlutých autobusech RegioJet.  Zároveň se zaměříme na pohyb a orientaci v prostoru a okolí autobusového nádraží Grand. Ti, kteří  nepotřebují procvičit orientaci v autobuse, nemusí. Využijte ale možnost zkusit si pohyb s vodicím psem na frekventovaném a značně bariérovém prostředí okolo Grandu a Hlavního nádraží.
Sejdeme se v pátek 16. června v 9:30 v kavárně Spolek na Orlí 22. 

Hlaste se prosím Lence nejpozději do středy 14. 6. 2017. Přidejte informaci o tom, zda si přejete procvičit i autobusy nebo ne. Dodržte prosím termín přihlášení! Kapacita osob je omezena (vzhledem k počtu cvičitelů a času k využití autobusu). Pište prosím na e-mail: klubovna@vycvikvodicichpsu.cz nebo telefon 734224658.
Důležitá informace: budu mít od 8. do 12. 6. (včetně) dovolenou, tak si e-maily přečtu až poté, ale klidně pište hned. Podrobnosti se zájemci domluvíme v příštím týdnu. Pokud byste například nevěděli kudy do Spolku, domluvíme hromadný sraz.

Velký dík patří společnosti Regiojet za ochotu a vstřícnost nám autobus zdarma propůjčit.

Těším se na vás!

Lenka

Veřejná sbírka

Pro příspěvky do veřejné sbírky je možné využít platbu prostřednictvím QR kódu zde:

QR kód