Kdo nás podporuje

Podpořte službu vodicích psů jakoukoliv částkou. Děkujeme vám!

Firmy, společnosti, organizace

A1 Transport & Logistic– finanční podpora služby vodicích psů.

ACERO, s.r.o. – finanční podpora služby vodicích psů.

AIS SOFTWARE, a.s. – finanční podpora přípravy budoucí vodicí fenky německého ovčáka jménem SIRAEL. 

AngioClinic Brno, s.r.o. – finanční podpora služby vodicích psů.

AREMA, s.r.o. – finanční podpora přípravy budoucí vodicí fenky zlatého retrievera BEE a německého ovčáka UNIMO.

ATELIÉR 99 s.r.o. – finanční podpora projektu Veď mě ve tmě.

BN Soft, s.r.o. Znojmo – finanční podpora služby vodicích psů.

–  finanční podpora přípravy budoucího vodicího psa Linda od Himalájského cedru.

Business Factory, s.r.o. – výtěžek z iniciativy  „Vrať jim jiskru”  podpořil službu vodicích psů.

Česká spořitelna, a.s. – oblast Jihočesko – finanční dar na nákup cen pro nevidomé účastníky soutěže Cesta ve tmě  2019 v Blansku.

Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o., Brno – finanční dar na sociální službu.

Diamond klub Brno – Finanční podpora přípravy budoucí vodicí fenky křížence zlatého a labradorského retrievera AIPRIL.

DOBROKAR, s.r.o. – zapojování našich zážitkových programů o životě se zrakovým postižením do firemních akcí, jejichž výtěžek podporuje činnost spolku VODICÍ PES, z.s.

Edwards Services, s.r.o.dlouhodobáfinanční podpora sociální služby.

Erasmus Student Network MUNI Brno (ESN MUNI Brno) – finanční podpora služby vodicích psů.

Iniciativa zaměstnanců Geis CZ a Geis Parcel CZ Naše Světluška – finanční podpora budoucího vodicího psa, zlatého retrievera Benji.

GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. – finanční podpora vodicího psa, fenky flat coated retrievera, Paleta, a příspěvek na doplatek pro nevidomou majitelku.

Chytrá lékárna (Pharmawell a.s.) – finanční podpora budoucího vodicího psa – královského pudla BRODY, narozeného 11. 5. 2019.

 finanční podpora sociálních aktivit pro pomoc klientům s vodicími psy a rekondičních pobytů s procvičováním práce vodicích psů.

Zaměstnanci IBM Česká republika, spol. s.r.o. v Brně – výtěžek z  dobročinné aukce Art from Heart podpořil letní rekondiční pobyty pro nevidomé klienty v Hodoníně a Olomouci v roce 2019.

společnost IncaPet Collagenposkytuje bezplatně svůj výrobek 100% bio-aktivní mořský kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže i pohybový aparát budoucí vodicí fence BORDEAUX v době výcviku.

 Investice Strategie Management, a.s. – dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

Jihomoravský kraj – dotační program Jihomoravského kraje pro rok 2020 v oblasti podpory poskytování sociálních služeb z prostředků Jihomoravského kraje v souladu s ustanovením § 101a a § 105 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

KAMPOS, s.r.o. – finanční podpora sociální služby.

Klub daňových poradců ČR, Brno – finanční podpora sociální služby.

Magistrát města Brna – dotační program na sociální služby pro rok 2020 z rozpočtu města Brna.

Medová prodejna Kozomínský med – finanční podpora projektu Veď mě ve tmě.

 – finanční podpora štěněte goldendoodla jménem Hugo, narozeného 22. 5. 2018   (nákup krmení).

 

NF Pro dětský smích – výtěžek ze Slavnosti rytířů vína přispěl na doplatek k pořízení vodicího psa Onyxe.

 

Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška – podpora projektu UVIDÍME (prezentační aktivity a osvěta pro veřejnost) částkou 15.000 Kč.

 

OA, SOŠK a VOŠ Brno, Kotlářská – studentská sbírka podpořila labradorského retrievera Zachariáš narozeného 25. 7. 2018.

Pionýr, z.s. – Jihomoravská krajská organizace Pionýra – výtěžek z tomboly Pionýrského plesu 12. 1. 2019 přispěl na doplatek k pořízení vodicího psa Xasha.

 

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o. – finanční podpora podzimního víkendového rekondičního pobytu na Třech Studních pro nevidomé klienty a vodicí psy v roce 2019.

Provozně ekonomická fakulta, Mendelova univerzita v Brně – projekt studentů oboru Manažerské dovednosti DOBROTRH. Výtěžek z prodeje podpořil sociální službu.

 PPG Industries Czech Republic s.r.o. – dlouhodobá spolupráce a finanční podpora sociální služby. V roce 2018 a 2019 v rámci projektu Charity Partner.

PRO.MED.CS logo - CMYK  – finanční dar na náklady rekondičních pobytů pro nevidomé klienty s vodicími psy pro rok 2020.

Purple Foundation, nadační fond – finanční podpora budoucího vodicího psa – fenky flat coated retrievera Caira, poskytnutí doplatku k pořízení vodicího psa Danny pro nevidomou klientku a poskytnutí finančního daru na náklady pro vysloužilé vodicí psy v Penzionu pro staré vodicí psy.

Red Hat Česká republika – Finanční podpora služby vodicích psů.

– výtěžek z tomboly vánočního večírku pro zaměstnance firmy SOLITEA Česká republika, a.s. podpořil sociální službu.

Taneční studio Stolárna, s.r.o. – výtěžek z Charitativní taneční akce, pořádané 1. 12. 2018, využijeme jako doplatek pro nevidomého klienta k pořízení budoucího vodicího psa – fenky německého ovčáka jménem Popelka.

TETOVÁNÍ s.r.o. – finanční dar na projekt Veď mě ve tmě.

TIC Brno věnovalo výtěžek z charitativního prodeje vánočního občerstvení na Náměstí Svobody v Brně na podporu sociální služby.

 – finanční podpora sociální služby.

USU Software s.r.o. – dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

  Zvěrokruh Blansko – darování cen značky Nature´s Protection na soutěž ve výkonu vodicích psů “Cesta ve tmě” v Blansku – 26. 4. 2019.

Rodičovské sdružení při ZŠ Janouškova 2, Brno, z.s. – finanční podpora budoucího vodicího psa, křížence LR x GR EDA, narozeného 15. 5. 2019.

ZEBRA TECHNOLOGIES CZ, s.r.o. – finanční podpora budoucího vodicího psa, fenky zlatého retrievera Winnie a flat coated retrievera JAMESE.

Individuální dárci

Alexandrová Radka, Ing. Andrlová Hana (Rocky, zlatý retriever), Apeltauer Tomáš, Balák Jan, Bartošová Jiřina, Bilíková Kateřina, Boleček Petr, Brunnerová Eva, MUDr.Bumbálková Dagmar, Bürgerová Karla, Cifrák Bronislav, Cinert Tomáš (Chantal, zlatý retriever), Crha Martin, Ing. Čermák Viktor a Oxana, Čermáková Michaela, Červenec František a Karolínka, Čupera Jiří, JUDr. Dedek Milan, Dlouhá Jindra, MUDr. Doležalová Lenka, Dolníček Pavel, Ing. Donaťák Vladislav, Drastich Jiří, Dušková Stanislava, Dürböck Martin, Egerle Pavel, Ing., Fabiánková Alena, Frijell Petter, Gluzová Karolína (Bolek, královský pudl), Halda Jiří, Ing. Havelka Jan, Ing., Havelková Irena, Hensl Marek, Hlávková Kateřina, Holbová Marta, Ing. Hoférek Tomáš, Hort Jiří (diakonická sbírka Společné cesty), Hrnčíř Martin, Hronová Helena, Hulánková Radka, Faltýnková Miriam (Angiologie, s.r.o.), Faustmannová Anna, Gál Radim, Iakovos Grekas, Illek Otto, JUDr. Jansa Lukáš a kolektiv (výtěžek z prodaných výtisků výtisky titulu Internetové právo), Jaššáková Tereza, Kočicová Pavlína, Konečná Lenka, RNDr. Korcová Jana, Kozlová Zdenka, Krejčíř Jaromír, Kroulík Václav, Kudličková Jana, Kupsa Filip, Lízlerová Věruška, Malá Jitka, Marek Miroslav (Kevin, zlatý retriever), Mařata Jan, Mařík Jiří, Mazour Tomáš, Mičánek Ondřej, Miklín Jakub (Chantal, zlatý retriever), Menšík František, Mrázková Pavla, Ing. Musil Dobroslav, Musil Petr, Paradýsová Tereza, Petráš Ivo (Jacklin, fenka německého ovčáka), Pitra Bedřich, Pohlídal Antonín, MVDr. Polák Stanislav, Procházková Věra, Rákosník Luboš, Ing. Rakoncza Maroš, Ričica Jakub, Rudolf Roman (Tonny, kříženec zlatého a labradorského retrievera), Rusínová Marie, Severová Irena, Scholaster Marek, Sláma Rudolf, Sovová Eva (výtěžek z charitativního bazaru), Staněk Martin, Svačina Petr, Ing. Škornička Martin, Štětková Zuzana, Švarc Josef, Tapšák Pavel  (Angelo, flat coated retriever), PhDr. Tichá Helena, Mgr. Tobolová Jana, Tomášková Iva (podpora provozu Penzionu pro staré vodicí psy), Touš Zdeněk, Vacek Miloš, Vicianová Alžběta, Viktorin Jan, Votápková Jana, Zapletal Petr, ZŠ Hroznová Brno, ZŠ Praha – Hostivař.

Umístění pokladniček veřejné sbírky

Prodejna BILLA, Kounicova, Brno

Prodejna SKLIZENO NG Vaňkovka, Brno

Knihkupectví ACADEMIA, Náměstí Svobody 13, Brno

Medová prodejna Kozomínský medKozomín 119 – podpora projektu Veď mě ve tmě.

Oční optika LUMIOPTIC, Brno

Veterinární ordinace Brno, MVDr. Petr Pavelek, Terezy Novákové 30, Brno – Řečkovice.

Výzkumný ústav veterinárního lékařství,v.v.i., Hudcova 296/70, Brno 621 00.

Nefinanční pomoc

Better Marketing, s .r.o. – pomoc v oblasti online marketingu organizace (projekt Veď mě ve tmě).

Zpěvačka Lenny – podpora světa nevidomých lidí, propagace v rámci brněnských koncertů, podpora projektu Veď mě ve tmě. 

Tomáš Klus, Lenny, Petra Bučková – účast na kampani k projektu Veď mě ve tmě v roce 2017, propagace projektu. Videospot kampaně ZDE.

Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Gregor Brzobohatá – účast na kampani k projektu Veď mě ve tmě v roce 2019, propagace projektu. Videospot kampaně ZDE.

CZanidis, s.r.o. – dary na soutěž vodicích psů – krmení značky VERSELE – LAGA.

 Hotel Panon – ubytování zaměstnanců na rekondičním pobytu v Hodoníně za příznivou cenu.

WOLFIT – přírodní produkty pro domácí mazlíčky. Darování balíčků s pamlsky na soutěž vodicích psů v Boskovicích a na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé klienty s vodicími psy.

   Yoggies, s.r.o. – kvalitní krmivo pro psy s vysokým podílem skutečného masa, lisováno za studena, vyrobeno bez chemie, obilí i konzervantů. Firma darovala ceny pro soutěžící na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů v Brně, 8. 9. 2018.

  PetCenter CZ, s.r.o. –  vše pro péči o domácí mazlíčky. Firma darovala ceny na soutěž v Boskovicích a na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů v Brně pro nevidomé klienty s vodicími psy.

ZŠ a SŠ Tišnov – výroba perníkových medailí na soutěž vodicích psů v Boskovicích pod vedením Petry Makešové.

VODÁK SPORT Brno (Jiří Šťastný) – půjčování areálu tábořiště pro konání akcí s nevidomými klienty.

Dolečková Eva, Bušek Ladislav, Rezková Marcela, Modlitbová Jana, Peloušek Jakub – focení akcí spolku a budoucích vodicích psů ve výcviku.

 

                                                                         Děkujeme vám všem!

 

Kalendář akcí

 Červenec 2020
PÚSČPSN
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112