Kdo nás podporuje

Podpořte službu vodicích psů jakoukoliv částkou. Děkujeme vám!

Firmy, společnosti, organizace

AngioClinic Brno, s.r.o. – péče pro pacienty s cévními onemocněními i v jejich dalších medicínských souvislostech. Doplatek na pořízení vodicího psa Ironman.

AREMA, s.r.o. – recyklace materiálů a výroba energie z ekologických zdrojů. Finanční podpora přípravy budoucí vodicí fenky německého ovčáka jménem NIKA a fenky zlatého retrievera BEE.

Avocado people – podpora neziskových projektů výtěžkem z prodeje limitovaných kolekcí oblečení a doplňků. Vyrobeno z kvalitních materiálů s ohledem na životní prostředí a pracovní podmínky. Podpora štěňat plemene goldendoodle nákupem krmení.

BN Soft, s.r.o. Znojmo – tvoroba a subdodávka software pro firmu GORDIC® a poskytování komplexní podpory uživatelům tohoto softwaru v oblasti státní správy a samosprávy. Doplatek na pořízení vodicího psa Chicquita, narozené 16. 5. 2017.

–  přední český dodavatel pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Provádí analýzu hroznů, moštů a vín dle SZPI. Finanční podpora přípravy budoucího vodicího psa Linda od Himalájského cedru.

Česká spořitelna, a.s. – oblast Jihočesko – finanční dar na nákup cen pro nevidomé účastníky soutěže Cesta ve tmě  2019 v Blansku.

Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o., Brno – finanční dar na sociální službu.

DOBROKAR, s.r.o. – realizace firemních akcí s dobročinným přesahem. Do těchto akcí se zapojujeme se zážitkovým programem, který se týká pohybu a sebeobsluhy se simulací zrakového postižení, s besedami o přípravě a službě vodicích psů. Díky této spolupráci firemní  klienti podporují finančním výtěžkem naši činnost.

Edwards Services, s.r.o.prodej vakuové techniky. Opakovaná finanční podpora budoucích vodicích psů. V roce 2018 jsme finanční dar využili na podporu labradorského retrievera NIGHTA, narozeného 1. 1. 2018 a doplatek na pořízení vodicího psa Madlenky pro nevidomou klientku.

Erasmus Student Network MUNI Brno (ESN MUNI Brno) – nezisková a nepolitická studentská organizace, která nabízí pomoc zahraničním studentům, přijíždějícím studovat na Masarykovu univerzitu v Brně.

Iniciativa zaměstnanců Geis CZ a Geis Parcel CZ Naše Světluška – Finanční podpora štěňat – zlatého retrievera Benji, narozeného 9. 12. 2018a fenky flat coated retrievera Beauty, narozené 23. 3. 2019.

GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. – Jako součást jedné z největších integrovaných sítí v Evropě nabízí GEFCO v České republice širokou škálu dopravních a logistických služeb pro automobilový a elektronický průmysl, maloobchod a výrobce jednostopých vozidel. Finančně podporuje štěně – fenku flat coated retrievera jménem Paleta, narozené 7. 9. 2016 v rámci projektu Patronát štěněte a přispěl na doplatek nevidomé majitelce.

Chytrá lékárna (Pharmawell a.s.) – finanční podpora budoucího vodicího psa, labradorského retrievera Nathana, narozeného 1. 1. 2018.

 podpora sociálních aktivit pro pomoc klientům s vodicími psy.

Zaměstnanci IBM Česká republika, spol. s.r.o. v Brně – výtěžek z  dobročinné aukce Art from Heart podpořil letní rekondiční pobyty pro nevidomé klienty v Hodoníně a Olomouci v roce 2019.

 Investice Strategie Management, a.s. – společnost působí na potravinářském trhu v oblasti balení potravin, nákupu a prodeje zboží a výrobků, developerská a realitní činnost. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

Jihomoravský kraj – dotační program Jihomoravského kraje pro rok 2017 v oblasti podpory poskytování sociálních služeb z prostředků Jihomoravského kraje v souladu s ustanovením § 101a a § 105 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

KAMPOS, s.r.o. – finanční dar na sociální službu.

Klub daňových poradců ČR, Brno – umožnění prezentace na Běhu Komory daňových poradců. Finanční podpora sociální služby.

Magistrát města Brna – dotační program na sociální služby pro rok 2017 z rozpočtu města Brna.

Medová prodejna Kozomínský med – finanční podpora projektu Veď mě ve tmě díky zisku z prodeje pastových medů.

 – finanční podpora štěněte goldendoodla jménem Hugo, narozeného 22. 5. 2018   (nákup krmení).

Nadační fond AVAST – finanční podpora letního rekondičního pobytu v Olomouci pro nevidomé klienty a vodicí psy v roce 2018.

 

Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška – podpora projektu UVIDÍME (prezentační aktivity a osvěta pro veřejnost) částkou 15.000 Kč.

 

OA, SOŠK a VOŠ Brno, Kotlářská – studentská sbírka podpořila labradorského retrievera Zachariáš narozeného 25. 7. 2018.

Pionýr, z.s. – Jihomoravská krajská organizace Pionýra – výtěžek z tomboly Pionýrského plesu 12. 1. 2019 přispěl na doplatek k pořízení vodicího psa Xasha.

Provozně ekonomická fakulta, Mendelova univerzita v Brně – projekt studentů oboru Manažerské dovednosti DOBROTRH. Výtěžek z prodeje podpořil sociální službu.

 PPG Industries Czech Republic s.r.o. – dlouhodobá spolupráce a podpora. V roce 2018 v rámci projektu Charity Partner.

PRO.MED.CS logo - CMYK   podpora štěněte německého ovčáka Ronny.

Rotary klub Brno City  – prostřednictvím Nadačního fondu poskytl doplatek na pořízení vodicího psa Bliss pro nevidomou klientku.

Rotaract club Brno – organizace události Koncert ve tmě 2018 pro veřejnost.  Doplatek na pořízení vodicího psa Choco Lady pro  nevidomou klientku.

– výtěžek z tomboly vánočního večírku pro zaměstnance firmy SOLITEA Česká republika, a.s. podpořil sociální službu.

SOŠ pro administrativu EU, Praha – třída A4A podpořila prostřednictvím studentské sbírky službu vodicích psů.

Spolek mediků LFU MU Brno – výtěžek z benefiční akce pro studenty Večer plný hudby, aneb i tak se dá pomáhat podpořil částečně rekondiční pobyt v Hodoníně pro nevidomé klienty s vodicími psy a projekt UVIDÍME (osvěta veřejnosti o světě nevidomých lidí a vodicích psů prostřednictvím besed a zážitkových aktivit).

Taneční studio Stolárna, s.r.o. – výtěžek z Charitativní taneční akce, pořádané 1. 12. 2018, využijeme jako doplatek pro nevidomého klienta k pořízení budoucího vodicího psa – fenky německého ovčáka jménem Popelka.

TETOVÁNÍ s.r.o. – finanční dar na projekt Veď mě ve tmě.

TIC Brno věnovalo výtěžek z charitativního prodeje vánočních donuts na Náměstí Svobody v Brně na podporu sociální služby.

 – pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Finanční podpora sociální služby.

USU Software s.r.o. – firma se zabývá vývojem software zejména v oblasti IT Asset managementu a Knowledge managementu. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

  Zvěrokruh Blansko – darování cen značky Nature´s Protection na soutěž ve výkonu vodicích psů “Cesta ve tmě” v Blansku – 26. 4. 2019.

Rodičovské sdružení při ZŠ Janouškova 2, Brno, z.s. – finanční podpora budoucího vodicího psa, křížence LR x GR EDA, narozeného 15. 5. 2019.

ZEBRA TECHNOLOGIES CZ, s.r.o. – představuje přední značku ve sféře tiskáren čárových kódů, čteček čárových kódů, RFID technologie, mobilních počítačů a v mnoha dalších oblastech. Finanční podpora budoucího vodicího psa, fenky zlatého retrievera Winnie, narozené 3. 1. 2019.

Individuální dárci

Ing. Andrlová Hana (Rocky, zlatý retriever), Apeltauer Tomáš, Balák Jan, Bartošová Jiřina, Bayer Josef, Brunnerová Eva, Boleček Petr, Brunnerová Eva, Bürger Václav, Cifrák Bronislav, Cinert Tomáš (Chantal, zlatý retriever), Čermáková Michaela, Červenec František a Karolínka, MUDr. Dlapalová Zdenka, Doležalová Lenka, Dolníček Pavel, Donaťák Vladislav Ing., Dostál Jaroslav (Nikita, labradorský retriever), Drastich Jiří, Dušková Stanislava, Dürböck Martin, JUDr. Dvořák Dušan, Egerle Pavel, Ing., Fabiánková Alena, Gluzová Karolína (Bolek, královský pudl), Haluza Pavel, Ing. Havelka Jan, Ing., Havelková Irena, Hoférek Tomáš, Horký Adam, Hort Jiří (diakonická sbírka Společné cesty), Hronová Helena, Hulánková Radka (doplatek na pořízení vodicího psa Chicquita) , Faltýnková Miriam (Angiologie, s.r.o.), Friebertová Pavlína, Illek Otto, JUDr. Jansa Lukáš a kolektiv (výtěžek z prodaných výtisků výtisky titulu Internetové právo), Jaššáková Tereza, Jeremiáš Pavel, Káčerková Kateřina, Kočicová Pavlína, Konečná Lenka, Korcová Jana RNDr., Kozlová Zdenka, Krajíčková Stanislava a Vladimír, Krejčí Jiří, Krejčí Zdeněk, Kroulík Václav, rodina Krpálkova, Kudličková Jana, Kurfiřt Zdeněk, Lízlerová Věruška, Lukeš Michal, Malá Jitka, Matoušková Iva (Český svaz žen Radomyšl), Marek Miroslav (Kevin, zlatý retriever), Mařata Jan, Mařík Jiří, Mazour Tomáš, Miklín Jakub (Chantal, zlatý retriever), Menšík František, Morkusová Kristina, Mrázková Pavla, Ing. Musil Dobroslav, Musil Petr, Nosek Jiří, Novák František, Mgr. Pahutová Sylva (Carmen, goldendoodle), Paradýsová Tereza, Peloušek Petr, Petráš Ivo (Danny, goldendoodle), Pitra Bedřich, MVDr. Polák Stanislav (Yzzy, flat coated retriever), Procházková Věra, Rákosník Luboš, Repistáková Petra, Rudolf Roman (Tonny, kříženec zlatého a labradorského retrievera), Sackmauer Pavel, Severová Irena, Scholaster Marek, Sláma Rudolf, Smejkalová Nikola, Snášelová Eva, Sovová Eva (výtěžek z charitativního bazaru), Staněk Martin, Stolařová Marta, Stránský Vít, Svačina Petr, Štětková Zuzana, Švarc Josef, Taclová Anna, Tapšák Pavel  (Angelo, flat coated retriever), PhDr. Tichá Helena, Mgr. Tobolová Jana, Tomášková Iva (podpora provozu Penzionu pro staré vodicí psy), Touš Zdeněk, Vacek Miloš, Vicianová Alžběta, Viktorin Jan, Votápková Jana, Vykopal Jan, Záhorová Miluše, Zapletal Petr, Zemánkovi Anna a Jan, Zgažar René (doplatek na vodicího psa Bliss), Zmeškalová Monika.

Umístění pokladniček veřejné sbírky

Prodejna BILLA, Kounicova, Brno

Prodejna MY FOOD NG Vaňkovka, Brno

Knihkupectví ACADEMIA, Náměstí Svobody 13, Brno

Medová prodejna Kozomínský medKozomín 119 – podpora projektu Veď mě ve tmě.

Oční optika LUMIOPTIC, Brno

Veterinární ordinace Brno, MVDr. Petr Pavelek, Terezy Novákové 30, Brno – Řečkovice.

Nefinanční pomoc

Better Online Marketing – pomoc v oblasti online marketingu organizace (projekt Veď mě ve tmě).

Zpěvačka Lenny – podpora světa nevidomých lidí, propagace v rámci brněnských koncertů, podpora projektu Veď mě ve tmě. 

Tomáš Klus, Lenny, Petra Bučková – účast na kampani k projektu Veď mě ve tmě, propagace projektu. Videospot kampaně ZDE.

CZanidis, s.r.o. – dary na soutěž vodicích psů – krmení značky VERSELE – LAGA.

 Hotel Panon – ubytování zaměstnanců na rekondičním pobytu v Hodoníně za příznivou cenu.

WOLFIT – přírodní produkty pro domácí mazlíčky. Darování balíčků s pamlsky na soutěž vodicích psů v Boskovicích a na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů pro nevidomé klienty s vodicími psy.

   Yoggies, s.r.o. – kvalitní krmivo pro psy s vysokým podílem skutečného masa, lisováno za studena, vyrobeno bez chemie, obilí i konzervantů. Firma darovala ceny pro soutěžící na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů v Brně, 8. 9. 2018.

  PetCenter CZ, s.r.o. –  vše pro péči o domácí mazlíčky. Firma darovala ceny na soutěž v Boskovicích a na Mistrovství ČR ve výkonu vodicích psů v Brně pro nevidomé klienty s vodicími psy.

ZŠ a SŠ Tišnov – výroba perníkových medailí na soutěž vodicích psů v Boskovicích pod vedením Petry Makešové.

VODÁK SPORT Brno (Jiří Šťastný) – půjčování areálu tábořiště pro konání akcí s nevidomými klienty.

Dolečková Eva, Rezková Marcela, Modlitbová Jana, Peloušek Jakub – focení akcí spolku a budoucích vodicích psů ve výcviku.

 

                                                         Děkujeme vám všem!