Naši lidé

Představení pracovníků Školy pro výcvik vodicích psů a spolku VODICÍ PES, z.s.

 • Milan Dvořák

  Milan Dvořák

  narodil se v Brně, psi jej provázejí životem odmala. Věnoval se sportovní kynologii, v Adamově spoluzakládal cvičiště pro psy. K vodicím psům se dostal náhodnou návštěvou nově se otevírajícího střediska výcviku vodicích psů v Praze. Pracoval tam následujících šest let. Od roku 2000 vede vlastní výcvikovou školu v Brně.

   

 •  

  Bc. Barbora Pavlíčková

  přidala se k týmu cvičitelů po dlouhé době strávené v roli pečovatele. Zároveň převzala práci koordinátora výchovy štěňátek – budoucích vodicích psů. Aktuálně sama vychovává fenku německého ovčáka Abe. Přesto její srdce bije hlavně pro královské pudly.

 • Lenka Vaňková

  Lenka Vaňková

  začínala spolupráci v roli pečovatele vychovávajícího štěně budoucího vodicího psa. Jednoho dne přišla s tím, že „co jsem si vychovala, to bych i ráda vycvičila“ a následně doplnila tým cvičitelů.

 • Terezie TOmášková

  Terezie Tomášková

  dlouhou dobu vychovávala štěňátka budoucích vodicích psů. Jednoho dne jsme ji oslovili s nabídkou přímé účasti na výcviku psů. Neodmítla 🙂 a posílila tým cvičitelů.

 • Hana Prchalová

  je od založení jak VODICÍ PES, o.s., tak VODICÍ PES, z.s. jeho předsedou a statutárním orgánem. I ji provází životem pes – již druhá chovná fenka Linda z Himalájského cedru.

 • Mgr. Lenka Pláteníková

  pracuje ve spolku VODICÍ PES, z.s. od roku 2012. Připravuje aktivity pro klienty, kteří využívají v životě k rychlému a bezpečnému pohybu vodicího psa. V organizaci působí také jako fundraiser a PR pracovník. Snaží se o prolínání světa handicapovaných a zdravých lidí a věnuje se osvětě veřejnosti o životě a kontaktu s lidmi s těžkým postižením zraku.

 • Laďka Dvořáková

  Laďka Dvořáková

  spolupracuje se Školou pro výcvik vodicích psů a spolkem VODICÍ PES, z.s. od jejich založení. Věnuje se administrativě a vzájemné koordinaci aktivit Školy pro výcvik vodicích psů a VODICÍ PES, z.s.

 • Roman Kabelka

  Mgr. Roman Kabelka

  narodil se v Brně, od narození je nevidomý a sám využívá služeb vodicího psa. Klientem spolku VODICÍ PES, z.s. je od roku 2003 a od roku 2007 spolupracuje s oběma organizacemi na údržbě těchto webových stránek. Rovněž zajišťuje ozvučení soutěží a dalších akcí pořádaných společně jak Školou pro výcvik vodicích psů tak spolkem VODICÍ PES, z.s.

Kalendář akcí

 Srpen 2020
PÚSČPSN
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456