Naši lidé

Představení pracovníků Školy pro výcvik vodicích psů, s.r.o.                          a spolku VODICÍ PES, z.s.

 • Milan Dvořák

  narodil se v Brně, psi jej provázejí životem odmala. Věnoval se sportovní kynologii, spoluzakládal cvičiště pro psy v Adamově. K vodicím psům se dostal náhodnou návštěvou nově se otevírajícího střediska výcviku vodicích psů v Praze. Pracoval tam následujících šest let. Od roku 2000 vede vlastní výcvikovou školu v Brně.

 • Bc. Barbora Pavlíčková

  přidala se k týmu cvičitelů z pozice zodpovědného  pečovatele. Zároveň převzala práci koordinátora výchovy štěňátek – budoucích vodicích psů. Nově kromě psů vychovává i dcerku Aničku. Její srdce bije hlavně pro královské pudly.

 • Lenka Vaňková

  Lenka Vaňková

  začínala spolupráci v roli pečovatele vychovávajícího štěně budoucího vodicího psa. Jednoho dne přišla s tím, že „co jsem si vychovala, to bych si i ráda vycvičila“ a následně doplnila tým cvičitelů.

 • Terezie TOmášková

  Bc. Terezie Tomášková

  dlouhou dobu vychovávala štěňátka budoucích vodicích psů. Jednoho dne jsme ji oslovili s nabídkou přímé účasti na výcviku psů. Neodmítla 🙂 a posílila tým cvičitelů.

 • Hana Prchalová

  Hana Prchalová

  je od založení spolku VODICÍ PES, z.s. od roku 2007 jeho předsedou a statutárním orgánem. I ji provází životem pes – již druhá chovná fenka Linda od Himalájského cedru.

 • Laďka Dvořáková

  Laďka Dvořáková

  je jednatelem Školy pro výcvik vodicích psů, s.r.o.  a spoluzakladatelem spolku VODICÍ PES, z.s. Působí jako pracovník v sociálních službách, věnuje se klientům a zajišťuje vzájemnou koordinaci aktivit Školy pro výcvik vodicích psů, s.r.o. a VODICÍ PES, z.s.

 • Mgr. Lenka Pláteníková

  Mgr. Lenka Pláteníková

  pracuje ve spolku VODICÍ PES, z.s. od roku 2012. Připravuje aktivity pro klienty, působí jako fundraiser a PR pracovník. Snaží se o prolínání světa handicapovaných a zdravých lidí a věnuje se osvětě veřejnosti o životě a kontaktu s lidmi s těžkým postižením zraku.

 • Roman Kabelka

  Mgr. Roman Kabelka

  narodil se v Brně, od narození je nevidomý a sám využívá vodicího psa. Klientem spolku VODICÍ PES, z.s. je od roku 2003 a od roku 2007 spolupracuje s oběma organizacemi na údržbě webových stránek. Rovněž zajišťuje ozvučení soutěží a dalších akcí pořádaných společně jak Školou pro výcvik vodicích psů s.r.o., tak spolkem VODICÍ PES, z.s.

Kalendář akcí

 Leden 2021
PÚSČPSN
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031