Cavewoman

Vydáno: 3.6.2022 • Autor:

Léto ještě pořádně nezačalo, ale my už plánujeme podzimní akce.

Tentokrát bychom se rádi vydali za kulturou, konkrétně 18. 10. 2022 v 19:00hod do KC Semilasso na představení Cavewoman – viz stručné info.

„Obhajoba jeskynní ženy“

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Příběh se tentokrát odehrává v době oslav 10. výročí svatby jeho hlavní hrdinky. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své radosti a strasti prvních deseti let po svatbě.

Hraje: Daniela Choděrová

Napsal: Emma Peirson

Režie: Irena Žantovská

Vstupenky je třeba dostatečně dopředu zarezervovat, proto prosím o nahlášení do konce července. Cena vstupenky je 450,-Kč, ohledně slevy na ZTP/P povedeme jednání, ale zatím nelze přislíbit.

 

Už teď se těšíme,

Naďa a spol.

Fandíte nám? Podpořte nás na GIVT.cz!

Veřejná sbírka

Pro příspěvky do veřejné sbírky je možné využít platbu prostřednictvím QR kódu zde:

QR kód