Kdo nás podporuje

Podpořte službu vodicích psů jakoukoliv částkou. Děkujeme vám!

Firmy, společnosti, organizace

ACR Audio s.r.o. – zastoupení největšího evropského specialisty na auto Hi-Fi a multimediální přístroje pro vozidla –švýcarskou společnost ACR. Doplatek na pořízení vodicího psa Lori.

AngioClinic Brno, s.r.o. – péče pro pacienty s cévními onemocněními i v jejich dalších medicínských souvislostech. Doplatek na pořízení vodicího psa Endy, narozeného 26. 3. 2016.

Arema, s.r.o. – recyklace materiálů a výroba energie z ekologických zdrojů. Finanční podpora štěněte německého ovčáka Magnuma, narozeného 21. 7. 2016.

–  přední český dodavatel pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Provádí analýzu hroznů, moštů a vín dle SZPI. Finanční podpora přípravy budoucího vodicího psa Linda od Himalájského cedru.

Edwards Services, s.r.o.prodej vakuové techniky. Finanční podpora fenky zlatého retrievera Madlenky, narozené 26. 3. 2016 a fenky flat coated retrievera URSA Major Bohemia Luxyvett (Uršulka), narozené 21. 11. 2016.

Iniciativa zaměstnanců Geis CZ a Geis Parcel CZ Naše Světluška – Skupina Geis v České republice je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří zde mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb. Finanční podpora štěněte křížence zlatého a labradorského retrievera Geise, narozeného 19. 6. 2016.

GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. – Jako součást jedné z největších integrovaných sítí v Evropě nabízí GEFCO v České republice širokou škálu dopravních a logistických služeb pro automobilový a elektronický průmysl, maloobchod a výrobce jednostopých vozidel. Finančně podporuje štěně – fenku flat coated retrievera jménem Paleta, narozené 7. 9. 2016.

 podpora sociálních aktivit pro pomoc klientům s vodicími psy.

Zaměstnanci IBM Česká republika, spol. s.r.o. v Brně – výtěžek z  dobročinné aukce Art from Heart – doplatek na pořízení vodicího psa Keira pro  nevidomou klientku a podpora budoucího vodicího psa – fenky NO Abe.

 Investice Strategie Management, a.s. – společnost působí na potravinářském trhu v oblasti balení potravin. Postupem času byl přidán nákup a prodej zboží a výrobků, stejně jako developerská a realitní činnost. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

Jihomoravský kraj – dotační program Jihomoravského kraje pro rok 2017 v oblasti podpory poskytování sociálních služeb z prostředků Jihomoravského kraje v souladu s ustanovením § 101a a § 105 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Klub daňových poradců ČR, Brno – umožnění prezentace na Běhu Komory daňových poradců. Finanční podpora sociální služby.

LIONS Club Olomouc, z.s. – doplatek na pořízení vodicího psa Chubby pro nevidomou klientku.

Magistrát města Brna – dotační program na sociální služby pro rok 2017 z rozpočtu města Brna.

 

 – finanční podpora štěněte goldendoodla jménem Tchibo, narozeného 6. 5. 2017.

 – prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem finančně podpořila letní rekondiční pobyt v Kroměříži 2016 a v Hodoníně 2017. Rekondiční pobyty jsou zaměřené na setkání nevidomých klientů s vodicími psy a procvičování vzájemné spolupráce.  

Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška – podpora projektu UVIDÍME (prezentační aktivity a osvěta pro veřejnost) částkou 40.000 Kč.

Oční optika Věra Mišurcová

Obchodní akademie, Kotlářská, Brno – studentská sbírka podpořila fenku Bria (kříženec labradorského a zlatého retrievera), narozenou 19. 6. 2016.

PEF MENDELU – studenti fakulty uspořádali charitativní mikulášský blešák s výtěžkem pro vodicí psy.             

 PPG Industries Czech Republic s.r.o. – dlouhodobá podpora v rámci projektu Charity Partner.

PRO.MED.CS logo - CMYK   podpořila fenku křížence labradorského a zlatého retrievera jménem Tori (2017) a fenku křížence královského pudla a zlatého retrievera Scarlett (2018).

Simply You Pharmaceutical, s.r.o. – podíl z prodeje výrobků značky Psí sádlo. Přírodní produkty na kašel, rýmu a nachlazení.

TIC Brno věnovalo výtěžek z akce Dobročinná polévka 2015 pro fenku královského pudla jménem Chubby, narozené 15. 5. 2015, v současné době ve výcviku.

 – pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Finanční podpora sociální služby.

USU Software s.r.o. – firma se zabývá vývojem software zejména v oblasti IT Asset managementu a Knowledge managementu. Dlouhodobá finanční podpora sociální služby.

Veletrhy Brno, A. S. – organizátor významných mezinárodních výstav a veletrhů, největší veletržní správa ve střední Evropě.

Wurth Elektronik eiSos Czech s.r.o. – výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí. Finanční podpora sociální služby.

Individuální dárci

Apeltauer Tomáš, Ing. Babiš Andrej (projekt 52 milionů), Balák Jan, Bednářová Hana, Brunnerová Eva, Boleček Petr, Borek Ondřej, Cinert Tomáš, Čermáková Michaela, Černíková Karla, MUDr. Doležalová Lenka, Dostál Jaroslav (doplatek na pořízení vodicího psa Brixie a příspěvek na budoucí vodicí fenku Nikitu), Drápelová Markéta, Dürböck Martin, Egerle Pavel, Ing. Haluza Pavel, Ing. Havelka Jan, Ing. Hoférek Tomáš, Faltýnková Miriam, Illek Otto, JUDr. Jansa Lukáš a kolektiv (výtěžek z prodaných výtisků výtisky titulu Internetové právo), Jaššáková Tereza, Jeremiáš Pavel, Katrňáková Dana, Kletzander Martin, Kočicová Pavlína, Krajíčková Stanislava a Vladimír, Krejčí Jiří, rodina Krpálkova, rodina Kyselkova, Lukeš Michal, Malá Jitka, Marek Miroslav, Mařata Jan, Mařík Jiří, Mazour Tomáš, Mele Chrisi Iona, Miklín Jakub, Mrázková Pavla, Ing. Musil Dobroslav, Myslínová Milada (doplatek na pořízení vodicího psa Ricky), Nosek Jiří, Novák František, Olmová Andrea, Mgr. Pahutová Sylva (podpora budoucí vodicí fenky Carmen), Petráš Ivo (podpora budoucího vodicího psa Ironman, Pitra Bedřich, Procházková Věra, Polák Stanislav, Pupík Petr, Rákosník Luboš, Repistáková Petra, Rudolf Roman (doplatek na pořízení vodicího psa Forest pro nevidomého klienta), Severová Irena, Sláma Rudolf, Stolařová Marta, Svačina Petr, Sýkora Martin, Švarc Josef, Tomášková Iva (podpora provozu Penzionu pro staré vodicí psy), Mgr. Tobolová Jana, Vacek Miloš, Vicianová Alžběta, Viktorin Jan, Zapletal Petr, ZŠ Kamenný Přívoz (podpora vodicí fenky flat coated retrievera Paleta), ZŠ Nedabyle, ZŠ a MŠ Křídlovická Brno – žáci 9C, ZŠ Nesovice, ZŠ Odry, ZŠ Olešnice.

Umístění pokladniček veřejné sbírky

Prodejna SKLIZENO, NG Vaňkovka, Brno

Knihkupectví ACADEMIA, Náměstí Svobody 13, Brno

Knihkupectví KANZELSBERGER, Masarykova 6, Brno

Oční optika LUMIOPTIC, Brno

Nefinanční pomoc

Better Online Marketing – pomoc v oblasti online marketingu organizace (projekt Veď mě ve tmě).

 – veterinární klinika Brno, Starý Lískovec –  ošetření vybraných štěňat zdarma.

Zpěvačka Lenny – podpora světa nevidomých lidí, propagace v rámci brněnských koncertů.

CZanidis, s.r.o. – dary na soutěž vodicích psů – krmení značky VERSELE – LAGA.

I like pet – přírodní produkty pro domácí mazlíčky. Darování balíčků s pamlsky na soutěž vodicích psů a pro nevidomé klienty s vodicími psy.

Kolouch Jiří – dar krmení HILLS Science Plan, 36kg, v ceně 4.500 Kč pro budoucí vodicí psy.

Studenti Odborného učiliště a Praktické školy na ulici Lomená v Brně – výroba perníkových medailí na soutěž vodicích psů.

NOTEX notebook expert – poskytnutí diagnostiky a servisu notebooku.

VODÁK SPORT Brno (Jiří Šťastný) – půjčování areálu tábořiště pro konání akcí s nevidomými klienty.

zelezna-ruze-logo-final Restaurace Železná růže – zapůjčení salonku a občerstvení zdarma pro účastníky besedy nevidomého klienta o maratonu na Velké čínské zdi (16. 6. 2016).

Modlitbová Jana – focení akcí spolku a budoucích vodicích psů ve výcviku.

Fiala Miroslav – pomoc s úpravou prezentačních materiálů (video).

 

                                                         Děkujeme vám všem!

Dříve nás podpořili:

Firmy, organizace:
Advanced Network Technology, s.r.o., Authentica s.r.o., Dixons Retail SSC s.r.o., Marks & Spencer Brno – Olympia, Děti z MŠ a ZŠ Viničné Šumice, MŠ Rychvald, Sdružení rodičů a přátel školy, Nadace GCP (společná nadace České pojišťovny a pojišťovny Generali) a zaměstnanci České pojišťovny a.s., odboru Správy životního pojištění, Public Picture&Marketing, a.s.

Individuální dárci:
Adramanovská Sandra, Beránková Petra, Bergman Christine, Boček Miroslav, Cifrák Bronislav, rodina Dedkova, Doležal Michal a Doležalová Lenka, Donaťák Vladislav, Dušková Stanislava, rodina Haluzova, Heikenwälder Jakub a kolegové, Hellebrand Radek, Ing. Hoférek Tomáš, Horáková Jana, Chamula Matúš, Kloučková Světlana, rodina Krčmářova (výtěžek z benefičního večera v Žebětíně), Kroupa Emil, Lehoučka Radek, Ing. Musil Dobroslav, Nosek Jiří, Repistáková Petra, Sackmauer Pavel, Svoboda David, Svoboda Martin, Šafránek Jiří, Ščerbová Eva, Šembera Radek, Škrdlová Renáta, Vašková Lenka, Velflová Romana.

Materiální podpora a služby:
Grafické práce: Klašková Láníčková Andrea, Jonáš Jakub.
Focení: Kubák Radek.
Café Práh, Brno – zapůjčení kavárny ke konání besedy nevidomého klienta.
ISC Masarykova univerzita Brno – krmení a pamlsky pro štěňata,
Opluštil Radim – nákup krmení pro bývalého vodicího psa,
Petr Rakušan, Fajn krmiva – balíčky zdravých pamlsků pro budoucí vodicí psy ve výcviku.